Ліцензія на роздрібну торгівлю тютюновими виробами

Як відомо, якщо суб’єкт господарської діяльності, чи то юридична чи фізична особа – підприємець, вирішив здійснювати роздрібну торгівлю тютюновими виробами, він має право розпочату цю діяльність лише маючи відповідний дозвіл держави, а саме: ліцензію на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

Порядок отримання та видачі ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами регулюється Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19 грудня 1995 року N 481/95-ВР, із відповідними змінами та доповненнями.

Для отримання даної ліцензії, до органів ДФС подається ряд відповідних документів, та у разі, якщо вони відповідають вимогам вищевказаного Закону, протягом 10 робочих днів видається ліцензія на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

Якщо Ви вирішили звернутись за даною послугою до нашої компанії ви отримуєте:

  • підготовку відповідних документів висококваліфікованими спеціалістами;

  • подачу документів до органу ДФС для отримання ліцензії;

- отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

Ліцензія видається строком на один рік.

Варто зауважити, що ліцензія на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами видається на одне місце торгівлі, тобто якщо ви маєте декілька місць торгівлі, необхідно отримувати окрему ліцензію на кожне місце.

Вартість державного мита за видачу ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами складає від 250 до 2000 грн. в залежності від місця розташування торгового місця.

Вартість послуги:

  • 1500 грн. – якщо суб’єкт господарської діяльності зареєстрований у межа м. Києва;

  • 1800 грн – якщо суб’єкт господарської діяльності зареєстрований у межа Київської області;

  • якщо місце реєстрації суб’єкта господарської діяльності в будь – якому іншому регіоні України – ціна послуги договірна.

До вартості послуги не включено вартість нотаріальних послуг (у разі необхідності оформлення нотаріальної довіреності) та сума державного мита за видачу ліцензії.

 

 
UA-93097612-1