Ліцензія на роздрібну торгівлю напоями

Як відомо, якщо суб’єкт господарської діяльності, чи то юридична чи фізична особа – підприємець, вирішив здійснювати роздрібну торгівлю алкогольними виробами, він має право розпочату цю діяльність лише маючи відповідний дозвіл держави, а саме: ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

Порядок отримання та видачі ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями регулюється Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19 грудня 1995 року N 481/95-ВР, із відповідними змінами та доповненнями.

Для отримання даної ліцензії, до органів ДФС подається ряд відповідних документів, та у разі, якщо вони відповідають вимогам вищевказаного Закону, протягом 10 робочих днів видається ліцензія на право роздрібної алкогольними напоями.

Також, для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями до органів ДФС необхідно надати перелік електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), які знаходяться у місці торгівлі.

Розмір торгової площі, дозволений для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, не може бути меншим ніж 20 кв. м.

Якщо Ви вирішили звернутись за даною послугою до нашої компанії ви отримуєте:

  • підготовку відповідних документів висококваліфікованими спеціалістами;

  • подачу документів до органу ДФС для отримання ліцензії;

- отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

Ліцензія видається строком на один рік.

Варто зауважити, що ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями видається на одне місце торгівлі, тобто якщо ви маєте декілька місць торгівлі, необхідно отримувати окрему ліцензію на кожне місце.

 

 
UA-93097612-1