Ліквідація ЮО

Процес ліквідації юридичної особи є досить складний та тривалий. Найпоширенішою формою ліквідації компанії є ліквідація за ініціативою власника. Тобто, коли власник (учасник, засновник) юридичної особи вирішує припинити займатись підприємницькою діяльністю та розпочинає процес ліквідації за власним бажанням.

Рішення про початок процесу ліквідації оформлюється протоколом, де встановлюється строки пред’явлення вимог кредиторів, призначається ліквідатор або склад ліквідаційної комісії.

Перший етап ліквідаційної процедури завершується внесенням змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, про що державний реєстратор робить відповідний запис.

Після цього розпочинається етап зняття юридичної особи з обліку у податкових та інших контролюючих органах. На даному етапі проводяться позапланові перевірки юридичної особи з питань дотриманням вимог чинного законодавства. Після цього всі документи юридичної особи здаються до архіву.

Коли всі перевірки пройдені та юридичну особу повністю знято з обліку, державним реєстратором робиться остаточний запис в Єдиному державному реєстрі про припинення юридичної особи із зазначенням дати припинення.

Наша компанія допоможе Вам позбавитись клопоту та трати часу під час проведення процедури ліквідації.

В результаті звернення до спеціалістів нашої компанії Ви отримуєте повне та комплексне супроводження процесу ліквідації юридичної особи.

Вартість послуги обговорюється в кожному випадку окремо та залежить від місцезнаходження юридичної особи, оборотів компанії, кількості найманих працівників та ін.

Для детального розрахунку вартості супроводження процесу ліквідації звертайтесь за контактними телефонами:

044 379 15 36

096 219 59 19

095 217 62 27

063 841 03 99

 

 
UA-93097612-1