Зміни керівника

Зміна керівника юридичної особи є реєстраційною дією, що пов’язана із внесенням змін в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, оскільки в ньому зазначається прізвище ім’я по-батькові керівника компанії.

Для зміни керівника, юридична особа повинна скликати загальні збори учасників та прийняти відповідне рішення щодо звільнення керівника та призначення на його посаду нового. Відповідне рішення оформлюється у вигляді протоколу.

Після зміни керівника в Єдиному державному реєстрі, відповідна інформація в автоматичному режимі протягом 24 годин надсилається до Державної фіскальної служби України та інших контролюючих органів.

Керівник юридичної особи є посадовою особою компанії та її виконавчим органом. У разі зміни керівника, не пізніше дня звільнення необхідно повідомити про це податкову інспекцію, подавши відповідне повідомлення встановленого зразка.

Результатом нашої роботи є:

  • протоколу загальних зборів щодо зміни керівника;

  • внесення змін до Єдиного державного реєстру:

  • нова виписки із Єдиного державного реєстру;

  • у разі необхідності – подача в податкову інспекцію повідомлення про нового керівника.

Вартість послуг:

  • 700 грн. – у разі, якщо юридична особа зареєстрована у м. Києві;

  • 900 грн. – у разі, якщо юридична особа зареєстрована у Київській області;

Вартість проведення процедури зміни керівника для юридичних осіб, місцезнаходженням яких є будь-який інший регіон України – договірна.

Вартість подачі в податкову інспекцію повідомлення про нового керівника – 300 грн.

В розрахунок вартості не входить сума державного мита, що стягується за внесення змін до Єдиного державного реєстру, в розмірі 530 грн.

 

 
UA-93097612-1