Ліквідація ФОП

Якщо Ви вирішили припинити займатись діяльністю як фізична особа - підприємець, Вам необхідно пройти ряд відповідних процедур, що необхідні для зняття з обліку у відповідних державних структурах.
Першим етапом припинення підприємницької діяльності є подача відповідної заяви державному реєстратору для вчинення запису «Припинено» в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
Наступним  етапом є подача ліквідаційної податкової звітності та проходження перевірки в органах Державної фіскальної служи України.
Останнім етапом є проходження перевірки в органах пенсійного фонду України для тих фізичних осіб – підприємців, які використовували найману працю або зареєстровані в Єдиному державному реєстрі до 01 жовтня 2013 року. Також, для ФОП,  у яких були наймані працівники додатково проходять відповідні перевірки у відповідних соціальних фондах.
Таким чином, припинення підприємницької діяльності є досить тривалим та трудомістким, а також потребує відповідної обізнаності в юридичних аспектах цього процесу. Спеціалісти нашої компанії із задоволенням допоможуть Вам максимально легко пройти цей шлях!


Що Ви отримаєте звернувшись до нас?
- проведення процедури припинення підприємницької діяльності у державного реєстратора;
- повне супроводження процесу припинення в податковій інспекції, пенсійному фонді та інших контролюючих органах.


Вартість  послуги:
Проведення процедури припинення підприємницької діяльності у державного реєстратора, якщо Ви зареєстровані в:
м. Києві – 600 грн.
Київській області – 800 грн.
будь – якому іншому регіоні України – ціна договірна.
Повне супроводження процесу припинення в податковій інспекції, пенсійному фонді та інших контролюючих органах (у вартість даної послуги включено звернення до державного реєстратора), якщо Ви зареєстровані в:
м. Києві – від 1800 грн.
Київській області – від 2200 грн.
будь – якому іншому регіоні України – ціна договірна.
На вартість даної послуги впливають такі фактори: наявність найманих працівників, система оподаткування, чи здійснювалась діяльність останні 3 роки, чи подавалась податкова звітність та ін.


Окремо хочемо звернути Вашу увагу на те, що Відповідно до ст. 4 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями від 8 липня 2010 року  № 2464-VI та Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 06 грудня 2016 року № 1774-VIII починаючи з 01 січня 2017 року платниками єдиного соціального внеску є фізичні особи - підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування.
Відповідно до вищезазначеного, починаючи з 01 січня 2017 року кожна фізична особа – підприємець повинна сплачувати ЄСВ, що складає 704 грн., навіть за відсутністю доходу.

 
UA-93097612-1