Зміна П.І.Б.

Коли фізична особа, яка перебуває в статусі підприємця змінює прізвище, ім’я, по батькові, дані про це підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. На основі заяви підприємця державний реєстратор проводить відповідні зміни. Також, державному реєстратору надається копія документа, що підтверджує зміну прізвища, ім’я, по батькові.

Якщо фізична особа – підприємець є платником єдиного податку чи податку на додану вартість, інформація про зміну ПІБ надає до податкової інспекції для внесення змін до відповідних реєстрів.

У разі, якщо у фізичної особи – підприємця відкрито розрахунковий рахунок в установі банку, відповідна інформація надається банківському працівнику для внесення змін.

Якщо у Вас замало часу займатись даним процесом, Ви можете звернутись за допомогою до спеціалістів нашої компанії.

Ми проведемо всі необхідні зміни у відповідних реєстрах та отримуємо оновлені реєстраційні документи (виписка із ЄДР, витяги із відповідних реєстрів).

Вартість послуги:

  • Якщо Ви зареєстровані в межах м. Києва – 600 грн.

  • Якщо Ви зареєстровані в межах Київської області – 750 грн.

  • Якщо Ви зареєстровані в будь – якому іншому регіоні України – ціна договірна.

У вартість послуг не входить оформлення нотаріальної довіреності, що становить 350 грн. та державне мито, що стягується за внесення змін до Єдиного державного реєстру, що складає 180 грн. Якщо Ви маєте власну печатку нотаріальну довіреність для Києва та Київської області можна не оформлювати.

Вартість виготовлення нової печатки із новим прізвищем, ім’я, по батькові складатиме 400 грн.

 

 
UA-93097612-1