Зміна місця реєстрації

 

У разі якщо фізична особа – підприємець (ФОП) змінює місце реєстрації (прописки), виникає обов'язок внести зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Після цього, на протязі 24 годин інформація про зміну місця реєстрації ФОП надходить до податкової інспекції за місцем Вашої попередньої реєстрації та, у разі якщо зміна реєстрації пов'язана із зміною району чи міста, на протязі 30 днів матеріали податкової справи передаються до податкової інспекції за місцем Вашої нової реєстрації.

 

Якщо Ви перебуваєте на спрощеній системі оподаткування додатково необхідно внести зміни до відповідного реєстру та отримати новий витяг із реєстру платників єдиного податку. У разі якщо зміна реєстрації пов'язана із зміною району чи міста необхідно зареєструвати нову книгу обліку доходів.

 

Звернувшись за допомогою до нашої компанії Ви позбавите себе зайвого клопоту, що пов'язаний із проходженням даної процедури.

 

Що Ви отримаєте звернувшись до нас?

 

  • підготовку відповідних документів та проведення реєстраційної дії щодо зміни місцезнаходження у державного реєстратора;

  • отримання нової Виписки із ЄДР;

  • підготовка документів та проведення змін у податковій інспекції (у разі якщо Ви є платником єдиного податку);

  • отримання нового Витягу з реєстру платників єдиного податку (у разі якщо Ви є платником єдиного податку);

  • реєстрацію нової книги обліку доходів (якщо зміна місцезнаходження пов'язана із зміною району чи міста)

 

Вартість послуги:

 

  • Якщо Ви зареєстровані в межах м. Києва – 600 грн.

  • Якщо Ви зареєстровані в межах Київської області – 750 грн.

  • Якщо Ви зареєстровані в будь – якому іншому регіоні України – ціна договірна.

 

У вартість послуг не входить оформлення нотаріальної довіреності, що становить 350 грн. та державне мито, за зміну місця реєстрації фізичної особи – підприємця, що складає 180 грн. Якщо Ви маєте власну печатку нотаріальну довіреність для Києва та Київської області можна не оформлювати.

 

 
UA-93097612-1