Продаж компаній з ПДВ

Ви вирішили організувати власний бізнес, або розширити вже існуючий  та Вам необхідно створити юридичну особу та отримати статус платника ПДВ? Оптимальним рішенням для Вас буде купівля вже зареєстрованої компанії, яка не вела діяльність та зареєстрована платником ПДВ.
Чому вигідна саме купівля компанії? Але ж це дорожче чим замовити реєстрації компанії з нуля?
Так. Але купуючи компанію з ПДВ вже на наступний день Ви можете  проводити фінансово-господарські операції з ПДВ, а не чекати іноді до 2 – ох місяців поки нову компанію зареєструють платником ПДП.
Згідно норм Податкового кодексу особа має право добровільно зареєструватись платником ПДВ, не маючи відповідних оборотів, подавши до податкового органу заяву встановленого зразка, не пізніше ніж за 20 календарних дні до початку податкового періоду, з якого Ви бажаєте отримати статус платника ПДВ.
Але бізнес диктує нам дуже швидкий темп як в плані прийняття рішень так і в організаційній сфері діяльності компаній. Тому все більше людий надають перевагу вже зареєстрованому та повністю готовому к  роботі бізнесу.
Є час чекати? – Ми допоможемо зареєструвати компанію та отримати статус платника ПДВ.
Немає часу, але вже пора діяти та заробляти гроші? – Придбайте зареєстровану компанію з ПДВ та вже завтра починайте отримувати прибуток!
Всі компанії, які пропонуються на продаж мають статус платника ПДВ. Банківські рахунки не відкривались, діяльність не проводилась.
Вартість компанії залежить від району реєстрації та необхідності надання в подальшому юридичної адреси.
Для більш детальної інформації звертайтесь за телефонами:
         096 219 59 19
         095 217 62 27
         063 841 03 99
Наші спеціалісти підберуть Вам компанію, яка повністю відповідає Вашим вимогам!

 
UA-93097612-1